Kategorie

Rolety zewnętrzneBrak produktów

 Rolety zewnętrzne
Od pełnego oświetlenia w ciągu dnia, do całkowitego zaciemnienia – rolety zewnętrzne VELUX gwarantują kompleksową ochronę termiczną niezależnie od pory roku, a dzięki wielokrotnie nagradzanej konstrukcji idealne zintegrowanie z dachem.
Rolety chronią przed nagrzewaniem się pokoju w lecie, redukując temperaturę nawet o 7°C. Zimą poprawiają izolacyjność okna nawet o 27%, dzięki czemu utrzymują ciepło w pomieszczeniu. Pozwalają na zablokowanie światła z zewnątrz o dowolnej porze dnia. Ograniczają hałas podczas gradu i deszczu, zabezpieczają okno podczas trudnych warunków pogodowych oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Zbudowane są z wytrzymałego aluminium, aby zapewnić maksymalną trwałość bez względu na pogodę.
Roleta dostępna w 3 wersjach: manualnej, elektrycznej i elektrycznej zasilanej energią słoneczną.
Roleta zasilana energią solarną dzięki wbudowanemu akumulatorowi działa i w dzień, i w nocy, niezależnie od zachmurzenia.
Dzięki programowi w panelu dotykowym KLR 200, możesz jeszcze lepiej zadbać o komfort termiczny domu – będzie on automatycznie sterował roletami, nawet gdy Ciebie nie ma w domu. Roleta zewnętrzna umożliwia otwarcie okna, nawet, gdy jest w pełni zasłonięte. Dzieki temu możesz ochronić się przed nagrzewaniem nie rezygnując ze świeżego powietrza.
Rolet zewnętrznych nie montujemy w połączeniu z markizami, a także na oknach balkonowych i Cabrio, na górnych elementach doświetlających, oknach kolankowych i oknach wyłazowych, jak również na oknach oddymiających, kolektorach słonecznych oraz zestawach bliźniaczych. W przypadku montażu rolet w zestawach KOMBI jedno okno nad drugim należy zastosować specjalny kołnierz EKW 0007J na rozstaw 25 cm. SMG - rolety zewnętrzne do połączeń okien z dolnymi elementami doświetlającymi GIL i GIU. Do instalacji rolet solarnych SSL na oknach solarnych wymagany jest adaptor Z0Z 213. Rolety solarne SSL można montować na oknach solarnych powyżej rozmiarów 78 cm.
Do rolet SML należy dokupić sterownik (nie dotyczy okien INTEGRA®).

Podkategorie


Koszyk  

(pusty)
Reklama